2019 11 13 – Studijų planavimo pamoka

Lapkričio 6 dieną gimnazijoje svečiavosi kalba.lt atstovas. Vyresnių klasių mokiniams jis pasakojo apie karjeros planavimą, dalijosi savo patirtimi ir ragino priimti teisingą sprendimą planuojant ateitį. Anot svečio, neverta rinktis populiarios ar prestižinės, bet visai nedominančios profesijos, nes tokiu atveju, tikėtina, arba neprireiks studijų metu įgyto diplomo, arba dirbamas darbas bus nemalonus. Svarbiausia išsiaiškinti, ką mokiniui patinka veikti, kuri sritis traukia ir būtent ta kryptimi rinktis profesinį kelią.

Susitikimo pabaigoje kalba.lt atstovas trumpai pristatė studijų užsienyje galimybes bei patarė gerai apgalvoti savo norus ir prioritetus ir, prireikus, kreiptis konsultacijai.