2024 04 22 – Nauja tinklalaidė „Piliuona kalba”

Pasirodė antroji tinklalaidė – Gimnazijos savaitinės žinios „Piliuona kalba”.

Prašome susipažinti, nepamiršti prenumeruoti Youtube kanalą ir paspausti „LIKE”

2024 04 16 – Tinklalaidė „Piliuona kalba”

II gimnazijos klasės mokiniai startavo su pirmąja tinklalaide, Gimnazijos savaitinėmis žiniomis „Piliuona kalba”. Prašome susipažinti, nepamiršti prenumeruoti Youtube kanalą ir paspausti „LIKE” ☺️

2024 04 15 – Balandžio 12 dieną Gimnazijos mokinių taryba dalyvavo X Kauno rajono mokinių gerumo akcijos “Atverkime širdis“ teikiant pagalbą Ukrainai baigiamajame padėkos renginyje

Jo metu buvo pristatyti vaikų ir kitų įstaigų bendruomenių narių nuveikti geri darbai, pasidalinta gerąja patirtimi, įteiktos Kauno rajono savivaldybės mero V. Makūno padėkos.

Dėkojame visai Gimnazijos bendruomenei, prisidėjusiai prie šios gražios akcijos💖

Mokinių taryba

2024 04 11 – Gerumo paštas

DĖMESIO – GIMNAZIJOJE VEIKIA GERUMO PAŠTAS!

Iki balandžio 30 d. gimnazijoje veikia gerumo paštas „Ačiū ir atsiprašau“, siekiant užkirsti kelią patyčioms, stiprinti draugystę, gerinti emocinę savijautą. Kviečiu pagalvoti, koks žmogus vertas Tavo atsiprašymo ar padėkos ir parašyti jam nuoširdų laiškelį. Nepatingėk ir padovanok gerą emociją!

Gimnazijos psichologė G. Pūrė

2024 04 11 – Kauno rajono mokinių gerumo akcijos „Atverkime širdis” tęsinys

Kauno rajono mokinių tarybos pakviesti Gimnazijos mokinių tarybos mokiniai kovo mėnesį Gimnazijoje organizavo dalyvavimą gerumo akcijos „Atverkime širdis” tęsinyje.
AČIŪ technologijos mokytojai Živilei, kuri su mokiniais pagamino nuostabius Velykinius padėkliukus, AČIŪ dailės mokytojai Vidai, už spalvotas atvirutes. AČIŪ pradinių klasių mokytojoms Danutei, Teresei, Vilmai ir jų nuostabiesiems pradinukams, už įspūdingas dovanėles – Velykų dekoracijas. AČIŪ muzikos mokytojai Elenai ir jos mokiniams – atlikėjams, už parengtą koncertinę programą.
Kovo 27 dieną puikiai pasiruošę Gimnazijos mokinių tarybos mokiniai ir mokiniai – atlikėjai kartu su mokytojomis Alvija ir Elena vyko į Viršužiglio senjorų globos namus „Šermukšnio namai”. Ten atliko trumpą koncertinę programą, kartu su senjorais žaidė žaidimą „Bingo” ir apdovanojo visus ne tik mokinių pagamintomis dovanėlėmis, bet ir savo nuostabiomis šypsenomis.
Mokinių taryba

2024 04 04 – Tarpdalykinės integracijos diena „Žemė“

Kovo 29 dieną Piliuonos gimnazijos pradinukai vykdė veiklas Žemės dienai paminėti. Gaminome spalvingus margučius, kuriais papuošėme medelius. Atsakingiausias darbas vyko lauke-sodinome gėlių daigelius. Tai startas mūsų ilgalaikiam projektui „Auginu gėlytę“.

Pradinių klasių mokytojos

2024 04 04 – „Mažųjų talentų“ konkursas

Kovo 29 dieną Šlienavos pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių  konkursas „Mažieji talentai“. Iš mūsų gimnazijos dalyvavo dvi mokinės: tai trečiokė šokėja Rusnė Balnanosytė ir ketvirtokė solistė Kotryna Urbanavičiūtė.

3-4 klasių grupėje Kotryna pelnė III vietą.

Mokytojos

2024 03 26 – Dalyvavome konkurse

6 klasės mokinių komanda, kuriai priklausė Toma Grybinaitė, Auksė Grimalauskaitė, Arminas Gedminas ir Arūnė Smilgevičiūtė, dalyvavo respublikiniame bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų 5-6 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „What do you know about wild nature of Lithuania?”, kurį organizavo Klaipėdos miesto anglų kalbos mokytojų metodinis būrelis. Konkursą sudarė trys turai apie Lietuvos gyvūnus, augalus, Baltijos jūrą ir finalas apie žmogaus ir gamtos ryšį.

Dalyvavo 22 komandos iš įvairių Lietuvos mokyklų,o mūsų mokyklos mokiniai užėmė 9-ąją vietą.
Anglų k. mokytoja Kristina

2024 03 16 – PI diena

Kovo 14 dieną, matematikų bendruomenei švenčiant konstantos PI dieną, Gimnazijoje 7-tos klasės mokiniams vyko integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka. Stebėdami anglišką video, mokiniai sprendė matematikos užduotis, įtvirtino žinias žaisdami KAHOOT.
Taip pat antrame aukšte, stende prie muzikos kabineto, yra iškabinti 6-tos klasės mokinių darbai – jų kambarių planai. Mokiniai turėjo išmatuoti savo kambarių, baldų matmenis ir, pasirinkus tinkamą mastelį, nubraižyti smulkius savo kambarių planus.
Mokytojos Alvija ir Kristina

2024 03 15 – Projektas „Kiek skaitau, tiek augu“

Jau kelinti metai 1- 4 klasių mokiniai vykdo šį tęstinį skaitymo
projektą. Jis unikalus tuo, kad glaudžiai bendradarbiaujama su Piliuonos
biblioteka. Vieną pamoką per savaitę, pagal surtartą grafiką, kiekviena klasė
eina skaityti į bibliotekos erdves. Bibliotekininkė padeda pasirinkti knygas,
pristato naujai išleistas, supažindina su renginiais vykstančiais bibliotekoje,
organizuoja edukacijas. Šiemet surengėm perskaitytų knygų kūrinių
vizualizaciją. Mokiniai nupiešė labiausiai patikusius veikėjus. Piešinių paroda
veikia bibliotekos erdvėse nuo kovo 1 dienos.
Pradinių klasių mokytojos