Socialinis pedagogas

Socialinė pedagogė – Rūta Būtautė, tel.:8 37 56 88 45, el.paštas: ruta.butaute@gmail.com

Socialinio pedagogo konsultavimo laikas:

Pirmadienis: 12.30 – 16.30

Antradienis: 12.30 – 16.30

Trečiadienis: 12.30 – 16.20

Ketvirtadienis: 12.30 – 16.20

Penktadienis: 12.30 – 16.00

Socialinė pedagogė gimnazijoje:

• Konsultuoja mokytojus ir mokinius socialinės pagalbos, socializacijos klausimais.
  • Dalyvauja sprendžiant konfliktines situacijas.
  • Atstovauja gimnazijai bendruomenės socialiniuose reikaluose.
  • Dirba su moksleiviais (individualiai ir grupėmis).
  • Teikia ilgalaikę ir trumpalaikę pagalbą moksleiviams, turintiems socialinių problemų.
  • Palaiko ryšį su rizikos grupių moksleivių šeimomis, esant poreikiui lanko juos namuose.
  • Tvarko nemokamo maitinimo gimnazijoje dokumentus, moksleivių sąrašus, SPIS duomenų bazę.
  • Tvarko ir kontroliuoja nemokamą maitinimą gimnazijoje.
  • Dalyvauja gimnazijos komisijų darbe.
  • Vykdo nelankančių gimnazijos mokinių apskaitą, NEMIS duomenų bazę.
  • Atlieka tyrimus (rekomendavus gimnazijos administracijai ir pedagogams, ar iškilus probleminei situacijai).
  • Organizuoja paskaitas, diskusijas, susitikimus su įdomiais žmonėmis.
  • Dirba Vaiko gerovės komisijoje.
  • Dalyvauja Mokytojų tarybos posėdžiuose, direkciniuose pasitarimuose, teikia siūlymus, bei rekomendacijas.
  • Kontroliuoja mokinių pamokų lankymą, prisideda prie bendrų gimnazijoje vykdomų projektų – programų.
  • Dalyvauja klasių valandėlėse.
  • Lankosi pamokose, kituose užsiėmimuose ir stebi vaiko elgesį; darbą.

************************************************************************************************************************

Socialinė pedagogė – Sandra Sabutytė – Ratautienė, tel.:8 37 56 88 45, el.paštas: sandra.sabutytė@gmail.com

Pagrindinis mano, kaip socialinės pedagogės veiklos siekis – ugdyti drąsias, bendruomeniškas, laisvas, draugiškas, savarankiškas, socialiai atsakingas, komunikabilias, gebančias dirbti komandoje, žingeidžias asmenybes.

Darbo laikas:

Pirmadienis – 08:00 – 12:40

Antradienis – 08:00 – 12:00

Trečiadienis –  08:00 – 12:40

Ketvirtadienis – 08:00 – 12:40

Socialinė pedagogė gimnazijoje:

• Dalyvauja konfliktinių situacijų sprendime
  • Lankosi pamokose ir stebi vaiko elgesį; darbą, emocinę, būseną, drausmingumą, pamokos taisyklių laikymąsi.
  • Kontroliuoja mokinių pamokų lankymą.
  • Prisideda prie bendrų gimnazijoje vykdomų projektų, renginių, švenčių.
  • Dalyvauja Mokytojų tarybos posėdžiuose.
  • Dirba Vaiko gerovės komisijoje.
  • Dalyvauja gimnazijos komisijų darbe.
  • Tvarko ir kontroliuoja pavėžėjimo funkciją gimnazijoje.
  • Teikia socialinę pagalbą moksleiviams, turintiems socialinių problemų.
  • Dirba su moksleiviais individuliai ir grupėmis.
  • Kontroliuoja vaikų uniformos dėvėjimą gimnazijoje.
  • Kas mėnesį organizuoja vaikų skatinimo popietę už gerą lankomumą ir gimnazijos uniformos dėvėjimą.
  • Vykdo prevencines veiklas (vaizdinės priemonės, pokalbiai/diskusijos, akcijos,)
  • Dalyvauja sveikatą stiprinančių mokyklų koordinacinės grupės veikloje.

Kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs.  (J. V. Gėtė)