Viršužiglio darželis

SVARBI INFORMACIJA DĖL VIRŠUŽIGLIO DARŽELIO

INFORMACIJA APIE IKIMOKYKLINĮ UGDYMĄ

Dienotvarkė

Viršužiglio skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių auklėtojų darbo grafikas nuo 2020 05 18

PELĖDŽIUKŲ GRUPĖS DIENOS RITMAS

NYKŠTUKŲ GRUPĖS DIENOS RITMAS

BORUŽIUKŲ GRUPĖS DIENOS RITMAS

Kiekvieną dieną vaikai gali atsigerti vandens, pagal poreikį saldintos ar nesaldintos arbatos. Patiekaluose yra sumažintas druskos kiekis, arbatoje bei kompote sumažintas cukraus kiekis.

GIMNAZIJA DALYVAUJA PROGRAMOJE „VAISIŲ VARTOJIMO SKATINIMAS MOKYKLOJE“

Vaisių ir daržovių vartojimo skatinimo mokyklose bei darželiuose programa, remiama Europos Sąjungos ir valstybės, Lietuvoje pradėta įgyvendinti 2009 mokslo metais.  Vaisių vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programa įgyvendinama siekiant paskatinti vaikus vertinti vaisius ir daržoves, formuoti sveikos mitybos įpročius. Už šios programos koordinavimą Lietuvoje atsakinga Žemės ūkio ministerija, o už įgyvendinimą – VĮ Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra. Nuo 2013 m. gruodžio 1 d. ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir bendrojo ugdymo mokyklose vaikams nemokamai dalijami tik  išskirtinės kokybės ir/arba ekologiškos morkos, obuoliai, kriaušės bei išskirtinės kokybės ir/arba ekologiškos obuolių, kriaušių, morkų, serbentų, braškių, aviečių, aronijų sultys ar jų mišiniai. Produktai ugdymo įstaigose gali būti dalijami iki 3 kartų per savaitę. Kita aktuali informacija http://www.litfood.lt/default.aspx

GIMNAZIJA DALYVAUJA ES PIENO TIEKIMO MOKYKLOMS PROGRAMOJE „PIENAS VAIKAMS“

ES pieno tiekimo mokykloms programa – ne tik apie pieną. Ji – apie pieną, jogurtą, sūrį, pasukas ir kitus gardžius pieno produktus, svarbius gerai ir subalansuotai mitybai. Ji taip pat apie tave ir tavo gerovę: gerą maitinimąsi, stiprybę ir sveikatą. Turėdamas daug kalcio, vitaminų, mineralų ir kitų tavo organizmui reikalingų maistingų medžiagų, pienas ir pieno produktai kasdien teikia tau jėgų. Panaršyk po mūsų interneto svetainę, sužinok daugiau apie maistinę pieno produktų „galią“ ir pasitikrink savo žinias apie pieną ir pieno produktus. Ar savo mokykloje gali gauti pieno? Ar gali gauti jogurto arba pieno per pietų pertrauką? Ar žinojai, kad, vykdant ES pieno tiekimo mokykloms programą, daugelyje vietų, kaip ir tavo mokykloje, yra siūlomi šie ir kiti pieno produktai? Vaisiai ir daržovės taip pat labai svarbūs tavo sveikatai, taigi ES norėtų, įgyvendindama pasiūlytąją Europos mokyklų aprūpinimo vaisiais programą, tavo mokykloje nemokamai tau duoti vaisių ir daržovių.

Informacija dėl 15 dienų valgiaraščių sudarymo ir patvirtinimo

Maitinimo grafikas

Meniu 1 savaitė

Meniu 2 savaitė

Meniu 3 savaitė

Viršužiglio darželio sveikatos priežiūros specialistės darbo grafikas:

Antradienis 10.00 – 14.45

Viršužiglio darželio dietistės darbo grafikas:

Pirmadienis 8.00 –  10.00

Antradienis 8.00 –  10.00

Trečiadienis 8.00 –  10.00

Penktadienis 8.00 –  10.00