2024 04 11 – Kauno rajono mokinių gerumo akcijos „Atverkime širdis” tęsinys

Kauno rajono mokinių tarybos pakviesti Gimnazijos mokinių tarybos mokiniai kovo mėnesį Gimnazijoje organizavo dalyvavimą gerumo akcijos „Atverkime širdis” tęsinyje.
AČIŪ technologijos mokytojai Živilei, kuri su mokiniais pagamino nuostabius Velykinius padėkliukus, AČIŪ dailės mokytojai Vidai, už spalvotas atvirutes. AČIŪ pradinių klasių mokytojoms Danutei, Teresei, Vilmai ir jų nuostabiesiems pradinukams, už įspūdingas dovanėles – Velykų dekoracijas. AČIŪ muzikos mokytojai Elenai ir jos mokiniams – atlikėjams, už parengtą koncertinę programą.
Kovo 27 dieną puikiai pasiruošę Gimnazijos mokinių tarybos mokiniai ir mokiniai – atlikėjai kartu su mokytojomis Alvija ir Elena vyko į Viršužiglio senjorų globos namus „Šermukšnio namai”. Ten atliko trumpą koncertinę programą, kartu su senjorais žaidė žaidimą „Bingo” ir apdovanojo visus ne tik mokinių pagamintomis dovanėlėmis, bet ir savo nuostabiomis šypsenomis.
Mokinių taryba