2018 05 23 – Antrokai mokėsi plaukti

Šiemet antrokai dalyvavo Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2 klasių mokinių mokymo plaukti programoje ir per 18 pamokų įgijo pradinio plaukimo ir saugaus elgesio vandenyje įgūdžius. Gegužės 19 dieną vykusiose plaukimo varžybose mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos. Berniukų komanda: Andrius Albavičius, Matas Loda, Dominykas Ščerbavičius, Gabrielius Vieraitis plaukė su lentele. Mergaičių komanda: Marija Dručiūnaitė, Justina Rimkutė, Gabija Rimkutė ir Miglė Slavinskaitė plaukė laisvu stiliumi. Neliko nepastebėti ir mūsų sirgaliai. Programos dalyviai gavo Kauno rajono mero Valerijaus Makūno pasirašytus pažymėjimus… ir saldainių.

Antrokų Miglės, Marijos, Mato, Andriaus,Simonos, Gabrieliaus tėvai dalyvavo atviroje plaukimo pamokoje balandžio 27 dieną. Jų pastangomis vaikai buvo apdovanoti „aukso medaliais“. Visi padėkojome treneriui ne tik už pamokas, bet ir už šiltą bendravimo atmosferą.

Teresė Simanaitienė