2018 04 17 – Integruota tikybos- dailės ir technologijų  pamoka

Balandžio 9 d. integruota tikybos- dailės ir technologijų  pamoka „Rieda atrieda margučiai” 3 klasėje Viršužiglyje. Mokiniai klausėsi pasakojimo, kad pirmasis po Šv. Velykų sekmadienis yra Atvelykis- Dievo Gailestingumo iškilmė. Dar ši šventė yra vadinama vaikų velykėlėmis, kuomet visi vaikai susirinkę žaidžia velykinius žaidimus, ridena margučius. Mokiniai dalijosi savo patirtimis, kokiais būdais margino margučius. Kai kurie pasidžiaugė, kad su šeima dalyvavo Šv. Mišiose, drauge išgyveno Jėzaus Kristaus Prisikėlimo šventę, dalijosi mintimis, ką išgyveno švenčiant Velykas ir atostogaujant.

Vėliau,išklausę mokytojos Danutės technologijų instruktažo, išgirdę spalvų derinimo reikšmę,  atliko kūrybinę užduotį: dekoravo dekupažo technika išpūstą tuščiavidurį kiaušinį. Mokiniai dirbo kruopščiai ir atsakingai ir visiems pavyko išsaugoti nesudužusį, sveiką ir sukurti po labai gražų margutį, kuris dar iki Sekminių papuoš mūsų erdves. Džiaugiamės trečiokų kūrybiškumu ir aktyvumu.

Tikybos vyr. mokytoja Dalia