2018 03 26 – Integruota anglų kalbos ir kūno kultūros pamoka

Kovo 23 dieną šeštos klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir kūno kultūros pamokoje. Pamokos pradžioje mokiniai burtų keliu pasidalino į tris grupes. Visos trys grupės ruošė pristatymus sveikos gyvensenos tema, bet kiekviena į ją pažvelgė vis kitokiu kampu.

Pirmoji grupė sudarė vienos dienos valgiaraštį pagal sveikos mitybos rekomendacijas ir turimas žinias. Bendraamžiams jie rekomendavo gerti pakankamai vandens, valgyti daug vaisių bei nepamiršti baltymų turinčių produktų – kiaušinių, mėsos. Antroji grupė, padedama kūno kultūros mokytojos K. Brazaitienės, paruošė ir pristatė fizinius pratimus, kuriuos rekomenduojama daryti kasdien. Pratimus pabandė atlikti visi mokiniai kartu. Trečioji grupė kalbėjo apie psichinę sveikatą ir smegenis. Jie nurodė, kad jų amžiaus paaugliams svarbu pakankamai išsimiegoti (bent 9 valandas per dieną), maitintis smegenims tinkamu maistu bei tinkamai jas lavinti sprendžiant logines užduotis. Ši grupė sulaukė daugiausiai klausimų : bendraklasiai bandė išsiaiškinti, kiek laiko per dieną reikia praleisti sprendžiant logines užduotis ir, jeigu kompiuteriniai žaidimai priskiriame prie smegenis lavinančių veiklų, kiek laiko per dieną galima juos žaisti.

Džiugu, kad mokiniai įsitraukė į darbą grupėse, drąsiai kalbėjo anglų kalba, mokėsi vieni iš kitų ir sėkmingai derino įvairias turimas žinias.

Judita Jurkėnaitė