2016 11 25 – Viktorina „Laisvės keliu“

Lapkričio 23 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyko viktorina „Laisvės keliu“ skirta Lietuvos kariuomenės įkūrimo dienai atminti. Į minėjimą atvyko Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų savanorių II rinktinės kapitonas Remigijus Mikalauskas, sveikinimo žodį tarė karo muziejaus direktoriaus pavaduotojas Arvydas Pociūnas.

Viktorinoje muzikinį pasirodymą atliko 5 klasės mokinė Augustė Beniušytė.  Renginio dalyviais buvo Piliuonos, Karmėlavos Balio Buračo ir Vilkijos gimnazijų II – III gimnazinių klasių mokiniai. Viktorinoje dalyvavusioms komandoms buvo įteikti Kauno rajono švietimo centro diplomai ir padėkos bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo poskyrio, karo muziejaus įsteigtomis specialiomis dovanomis. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų II G klasės komandą „Sumi“ iškovojusią garbingą III vietą.

laisves-keliu-7 laisves-keliu-6 laisves-keliu-5 laisves-keliu-4 laisves-keliu-3 laisves-keliu-2 laisves-keliu-1