2017 04 28 – Dainų užsienio kalbomis konkursas

2017 m. balandžio 27 d. Garliavos meno mokykloje vyko Kauno rajono 5-10 klasių mokinių dainų užsienio kalbomis konkursas „The Best of Eurovision“ (geriausios Eurovizijos dainos). Jame dalyvavo per 150 mokinių. Mokiniai dainavo anglų ir rusų kalbomis. Savitai, originaliai ir išradingai pasirodžiusiems mokiniams skirtos nominacijos.

Piliuonos gimnaziją atstovavo 5 klasės mokinė Augustė Beniušytė, kuri dainavo anglišką dainą “Birds” ir gavo nominaciją už turinio ir raiškos dermę. Rusišką dainą „Миллион голосов“ dainavo 6-7 klasių mokinės Gabrielė Vaitkevičiūtė,  Emilija Šilanskaitė,  Eila Grybinaitė,  Rugilė Protaščiuk, Ieva Būtautaitė, Rugilė Šilanskaitė, Ignė Šernaitė, Kornelija Juknevičiūtė ir laimėjo nominaciją už orginalumą.
Kaip ir kasmet, konkursą globojo ir rėmė Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė ir Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas. Įspūdingiausiai pasirodžiusiems atlikėjams jos įsteigė specialų prizą – ekskursiją į LR Seimą.