2023 04 03 – Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konferencija „Įspėjęs ateities dvasią“

2023 m. kovo 29 d. Kauno r. Piliuonos gimnazijos mokiniai vyko į Neveronių gimnaziją, kur dalyvavo Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konferencijoje „Įspėjęs ateities dvasią“, skirtoje  Simono Daukanto 230-osioms gimimo metinėms paminėti.  Mokiniai ne tik pasisėmė daugiau žinių apie Simoną Daukantą, pademonstravo inscenizaciją „S. Daukanto laiškai T. Narbutui“, bet ir jėgas išbandė protmūšyje, kuris suteikė daug teigiamų emocijų.
Ačiū Luknei Vasiliauskaitei, Gabijai Streleckytei, Osvaldui Diedoniui, Aivarui Kozlovui, Andželikai Šlapšnytei, Aronui Seliokui, Augustei Beniušytei, Karoliui Čepkauskui, Viltei Stankaitytei, Adrijai Jankūnaitei ir Rūtai Kizaitei už jų darbą ir norą dalyvauti konferencijoje.
Mokinius ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja-metodininkė D. Bubelienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja G. Kareivienė.

nė.