2022 06 07 – STEAM pamoka VDU botanikos sode

Šių metų birželio 2 dieną 6, 8 ir 10 klasių mokiniai lankėsi VDU botanikos sode, kur vyko STEAM pamoka su gamtos mokytoja  Vilma ir chemijos mokytoja Vilija. Mokiniai buvo supažindinti su VDU botanikos sodo istorija, su lauko sumedėjusiųjų augalų, sodo ir vaistinių augalų kolekcijomis, pasigrožėjo unikaliais augalais, žydinčių rododendrų kolekcija. Botanikos sodo oranžerijoje susipažinta su sausųjų, drėgnųjų tropikų, subtropikų bei tropikų augalų kolekcijomis.  Mokiniai aiškinosi kokie augalai tinka ir naudojami medicinoje, kosmetologijoje, maisto pramonėje,  kurie yra nuodingi (negalima net lapų liesti), domėjosi ir sužinojo, kaip tokie egzotiniai augalai kaip bananas, bambukas prigyja ir auga Lietuvoje lauko sąlygomis. „Pasimatavo paukščių sparnus“. Daugumai mokinių tai buvo pirmas apsilankymas botanikos sode ir paliko labai daug gerų įspūdžių, nuostabių nuotraukų, nes buvo pats rododendrų ir alyvų žydėjimo metas!

Mokytojos Vilma ir Vilija