2019 09 24 – Kauno rajono mokinių fotografijos konkursas

Pernai, kai Grantas Divolskis dar mokėsi 11-oje, o Miglė Rugėnaitė 12-oje klasėje, mokiniai dalyvavo Kultūros, švietimo ir sporto skyrius organizuojamame Kauno rajono mokinių fotografijos konkurse „Žymiausi Kauno rajono istorijos ir kultūros paminklai“.

Mokiniai fotografavo savo rajone esančią aplinką, gražiausias nuotraukas atspausdino ir pateikė konkursui.

Rugsėjo 20 d. Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje atidaryta konkurse dalyvavusių mokinių darbų paroda ir paskelbti nugalėtojai.

Didžiuojamės, kad mūsų mokinė Miglė laimėjo 1-ąją vietą 10-12 klasių kategorijoje ir jos darbas ypač įvertintas už estetikos suderinimą su šių dienų aktualijomis ir problemomis, o Granto darbas sulaukė seimo narės R. Popovientės pagyrimo už gražiai perteiktą natūralų gamtos grožį.