2022 11 18 – Mokinių budėjimas

Tėveliai, palydintys į mokyklą mažuosius, mokiniai, tikriausiai atkreipė dėmesį į lauke, prie pėsčiųjų perėjų, budinčius vyresniuosius mokinius. Apsivilkę šviesą atspindinčiomis liemenėmis, jie pasirengę mažiausiems pagelbėti pereiti gatvę, tiesiog atkreipti vairuotojų dėmesį ir priminti, kad būtų atidūs. Ketiname budėti bent iki pavasario – kol rytai vėl bus šviesūs o mažiausieji mokinukai paūgės, įgis daugiau savarankiškumo. Tėveliai, jei pavėžėjote mokinukus ir neturite laiko palydėti į mokyklą – tą gali padaryti budintys mokiniai. Tiesiog paprašykite – ir galėsite ramiai vykti toliau, o vaikai bus saugiai palydėti į mokyklą. Tuo pačiu ir spūsties automobilių stovėjimo aikštelėje bus mažiau. Pasikeisdami budės 7-8 ir I g klasės mokiniai.

Gimnazijos mokinių taryba