2022 05 31 – Apsilankymas šuniukų prieglaudoje „Penkta koja“

Piliuonos gimnazijoje gegužės 6-11 dienomis vyko gerumo akcija „Padėkime savo keturkojams draugams“, kurios metu mokyklos mokiniai, mokytojai ir visi darbuotojai buvo kviečiami prisidėti. Šios akcijos pradininkai buvo Piliuonos gimnazijos mokinių taryba, kuri piešė plakatus, vaikščiojo per klases ir skatino aukoti. Suaukota maistą, palutes ir kitas gyvūnėliams reikalingas priemones mokinių taryba gegužės 24 dieną išvežė į šuniukų prieglaudą „Penkta koja“. Ten mus pasitiko daug beglobių šuniukų, kurie džiaugėsi tiek sulaukta kompanija, tiek atvežtomis dovanomis. Žinoma, ten savanoriaujantys žmonės taip pat džiaugėsi, kad kiekvienais metais jų nepamirštame, aplankome ir atvežame dovanėlių gyvūnėliams.

Mūsų gimnazijos matematikos mokytoja, Ingrida, ne tik kartu su mokinių tarybos atstovais aplankė beglobius šuniukus, bet ir pati priglaudė vieną iš jų savo namuose.

Džiaugiamės galėdami padėti.

Piliuonos gimnazijos mokinių taryba