2022 04 25 – Atminties lavinimo pratybos

Atminties lavinimo pratybos pradinių klasių mokiniams

Balandžio 25 d. IIIg klasės psichologijos pasirenkamojo dalyko mokinės Kamilė Rutkauskaitė ir Emilija Šilanskaitė vedė atminties lavinimo pratybas 4-os klasės mokiniams. Ketvirtokai pasitikrino savo atmintį 10 žodžių ir paveikslėlių įsiminimo metodikomis, taip pat kūrė mnemoniką – techniką, padedančią geriau išmokti ir įsiminti įvairius pavadinimus. Ši technika ne tik lavina atmintį, bet ir ugdo kūrybiškumą, mąstymą, gimtosios kalbos įgūdžius. Mokiniai sukūrė daug žaismingų mnemonikų, padedančių atsiminti planetų pavadinimus ir perskaitė jas vieni kitiems.

Taip pat šiose pratybose, kurias vedė Ieva Berkmonaitė ir Paulina Pėstininkaitė, balandžio 11 d. sudalyvavo ir 2-os klasės mokiniai. Pratybų metu mokiniai tikrinosi atmintį jau minėtomis metodikomis ir kūrė mnemonikas, skirtas įsiminti vaivorykštės spalvoms.

Mokiniams užsiėmimai patiko – įdomu dalyvauti netradicinėse pamokose ir išbandyti naujus dalykus!

Gimnazijos psichologė G. Jegorovaitė