2021 01 21 – Mokonomikos pamoka

Ketvirtadienio, sausio 21 dienos dalis pamokų vyko kitaip: mokiniai jungėsi į Swedbank organizuotą „didžiausią nuotolinę“ ekonomikos, pilietiškumo pagrindų pamoką pavadintą Mokonomikos vardu. Žinomi šalies žmonės: atlikėjai, ekonomistai, menininkai, rašytojai mokiniams vedė įdomias ir neįprastas pamokas. Štai keleto jų temos: „ Ar verta derėtis su mitinėmis būtybėmis?“, „Kaip išmokti daryti stebuklus?“, „Ateities profesijos: kaip pasirinkti teisingai?“, „Skaitmeninis pasaulis: aš valdau, aš laimiu“ ir dar daug įdomių, intriguojančių, net provokuojančių temų. Pertraukose taip pat nebuvo nuobodžiaujama: gaminami egzotiški patiekalai, diskutuojama.

Regisi, mokinių atsiliepimai patvirtina, kad pavargę nuo nuotolinio mokymosi monotonijos esame pasiilgę kitokių mokymo(si) formų, temų ir įspūdžių. Tikimės, kad gera pradžia turės tęsinį.

Gimnazijos mokytojai