Kūrybinių darbų projektas „Aš dėkoju…“

Gal ir ne visuomet reikalinga padėka žodžiais. Gal tiems, kuriuos mes mylime, užtenka, kad mato mus laimingus. Bet ar ne per dažnai nutylim, daug gero nepasakom? Ar taip jau sunku yra padėkoti? Ypač dabar, kai atsirado tiek daug laiko namuose būti su savo artimaisiais, kai atsirado kitoks bendravimo būdas su mokytojais. Dabar, kai tik televizoriaus ekrane matai, kaip gydytojai  kasdien dirba nepakeliamomis sąlygomis. Dabar, kaip niekad anksčiau, atsirado poreikis padėkoti. Taip ir gimė idėja įgyvendinti 5-8 klasių mokinių kūrybinių darbų projektą„Aš dėkoju…“ Projekte dalyvavo 76 Kauno rajono bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijų ir progimnazijos mokiniai. Jie į ketureilius sudėjo padėkos žodžius mamai, tėčiui, sesei, broliui, seneliams, mokytojams, gydytojams . Nepamiršo net ir tų, kurie viską dezinfekuoja… Dėkojame  projekte „Aš dėkoju“ dalyvavusių mokyklų mokiniams ir mokytojams:

• Akademijos UgnėsKarvelis gimnazija – 20 mokinių (mokytoja Dalia Dargevičė),
  • Babtų gimnazija –16 mokinių (mokytoja Rita Jakienė),
  • Šlienavos pagrindinė mokykla – 10 mokinių (mokytoja Ona Gervienė),
  • Garliavos Jonučių progimnazija – 9 mokiniai (mokytoja Jūratė Radzevičienė),
  • Vilkijos gimnazija – 6 mokiniai (mokytoja Ligita Zavadzkienė),
  • Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija – 5 mokiniai (mokytoja Laimutė Berštautienė),
  • Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla– 4  mokiniai (mokytoja Lolita Barzdaitienė),
  • Raudondvario gimnazija – 2 mokiniai (mokytoja Daiva Mačiulytė),
  • Kulautuvos pagrindinė mokykla – 2 mokiniai (mokytoja Aurelija Maciukaitė),
  • Piliuonos gimnazija – 2 mokiniai (mokytoja Inga Graužinienė),
  • Vandžiogalos gimnazija – 2 mokiniai (mokytoja Irena Skališienė).

Visų mokinių ketureilius galėsite rasti čia: „Aš dėkoju…“ Tikimės, kad ir pasibaigus projektui mokiniai dažniau ištars padėkos žodžius kitiems. O gal ne tik mokiniai…