2018 03 28 – Virtualus susitikimas su keliautoju Aidu Gelbūda

Kovo 28 dieną vyresnių klasių mokiniai dalyvavo neįprastame susitikime. Aidas Gelbūda, jau beveik metus keliaujantis po visą pasaulį, mokiniams apie savo keliones ir nuotykius pasakojo būdamas Australijoje.

Anot keliautojo, planuojant kelionę vertėtų planuoti, kad dienai prireiks maždaug 30-ies eurų, bet nebūtina visų pinigų turėti iškart. Galima pasinaudoti įvairiomis programomis, leidžiančiomis apsistoti pas žmones kelionės metu ir pas juos padirbėti. Aidas pasakojo, kad keliaudamas stengiasi pamatyti tas vietas, apie kurias svajojo nuo vaikystės ar buvo girdėjęs ir susižavėjęs geografijos ir istorijos pamokų metu.

Kelionių metu teko nemenkai pavarginti kojas, kęsti alinantį karštį, ragauti skruzdėlių ir saugotis ne tik nuodingų vorų ir gyvačių, bet kartais ir žmonių. Susitikimo pabaigoje mokiniams Aidas Gelbūda palinkėjo ne tik svajoti, bet ir imtis veiksmų, kad tos svajonės išsipildytų.

Judita Jurkėnaitė