2021 01 15 – Integruota istorijos – ekonomikos pamoka

Sausio 15d Ig klasės mokiniams vyko integruota istorijos – ekonomikos pamoka „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“. Pamokoje dalyvavo svečias – Lietuvos banko Pinigų muziejaus gidas Tomas Grėlis. Virtualioje pamokoje mokiniai susipažino su pinigų istorija nuo seniausių laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki naujųjų laikų, kai jie tapo metalo monetomis, popieriniais banknotais ir kredito kortelėmis. Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmieji lietuviški pinigai? Kaip pinigai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Mokiniai ne tik išgirdo atsakymus į šiuos klausimus, bet ir pasitikrino jau turimas istorijos ir ekonomikos žinias. KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis I-ąją vietą, po ilgos ir įnirtingos kovos, laimėjo Lukas Martovičius, II-ąją – Augustė Beniušytė, III-ąją – Kamilė Kupčiūnaitė.  Pinigų muziejaus prizai atkeliaus paštu ir bus perduoti moksleiviams, kai tik galėsime susitikti.

Mokytojai Ingrida ir Romas