2020 01 30 – Viršužiglio darželio projektas „Juda piršteliai – bunda žodeliai”

Visą sausio mėnesį ypatingą dėmesį skyrėme vaikų smulkiosios motorikos lavinimui – vykdėme „Juda piršteliai – bunda žodeliai“  projektą. Projekte dalyvavo visi „Pelėdžiukų“ ir „Nykštukų“ grupių ikimokyklinio amžiaus vaikai.

Projekto metu vaikai dažniau žaidė žaidimus, reikalaujančius tikslių rankos ir pirštų judesių: dėliojo dėliones, vėrė, piešė, spalvino, konstravo konstruktorius, dėliojo ornamentus iš mozaikų, bei vartė knygeles. Darbelių metu karpė, plėšė, klijavo, lipdė plastiliną, bei molį. Vaikai piešė kreidelėmis, pieštukais,  ausų  krapštukais, dažais, savais pirštukais.  Vyko tarpgrupiniai vaidybos, bei pirštukų mankštos užsiėmimai. Logopedė visų vaikučių žodelius budino mankštelėmis piršteliams, bei liežuvėliui. Vaikai prisiminė ir išmoko naujų žaidimų naudojant tik pirštelius ir kalbą.

Dalyvaudami organizuotoje veikloje lavinant smulkios motorikos įgūdžius vaikai džiaugėsi ir veikla, ir pasiektais rezultatais.

Auklėtojos