2019 12 20 – GERUMO NEBŪNA PER DAUG

2019 metų gruodžio 17 d. mūsų mokykloje vyko tradicinė maironiečių jau 3- čiuosius metus organizuojamos akcijos „GERUMO NEBŪNA PER DAUG“ baigiamoji popietė. Pas mus atvyko maironiečių organizacijos atstovų iš  6 Kauno mokyklų: Kauno Maironio universitetinės gimnazijos, Kauno ,, Vyturio “ gimnazijos, Kauno Veršvų gimnazijos, Kauno Šv.Kazimiero progimnazijos, Kauno „Saulės“ gimnazijos, Kauno miesto Savivaldybės globos namų.

Kiek esame geri, kiek gailestingi, kiek pasiaukojantys – viskas priklauso nuo mūsų, kiek sugebame išspinduliuoti visa tai iš savo širdies gerumo. Mes džiaugiamės galėdami dalintis GERUMU! Kas išmatuos, kokios svarstyklės pasvers Mūsų visų gerumą, atjautą, meilę, rūpestį kitu žmogumi? Kas pasakys, kuri auka didesnė – vieną centuką į aukų dėžutę įmetusio mažylio ar solidžią kupiūrą paaukojusio verslininko? Kas pasakys, kiek to Gerumo dar liko Jums, mums – visiems? Tikėkime visi, kad jis beribis. Juk negalime likti abejingi kito likimui, nes tik šiandien patyręs tauriausią jausmą – žmonių meilę – ją skleisime bei dalysimės su kitais ir šiandien, ir ateityje.