2019 12 16 – Kalėdinis krepšinio turnyras

Gruodžio 13d. Piliuonos gimnazijoje vyko Kalėdinis krepšinio 2×2 turnyras ir tritaškių metimų konkursas. Tai buvo puiki galimybė tęsti šio turnyro tradiciją jau naujoje sporto salėje, mokiniams išmėginti savo jėgas, pasisemti patirties, gerų emocijų, pajausti komandinę dvasę.

Turnyre dalyvavo dvylika komandų 5-8 ir I-IV g kl grupėse. Mažesniųjų grupėje III vietą laimėjo- M. Glinskas ir R. Pauža, II vietą– T. Bilvinas ir D. Zakarevičius, I vietą– L. Martovičius ir J. Petreikis. Vyresniųjų gupėje III vietą laimėjo – E. Čepkauskas ir T. Karčiauskas, , II vietą- A. Čikota ir A. Zviagincevas, I vietą- M. Boguševičius ir G. Divolskis. Tritaškių metimų konkuse III vietą laimėjo- E. Čepkauskas, II vietą- T. Bilvinas, I vietą– M. Boguševičius.

Tariame didelį ačiū teisėjams, o mokiniams už drąsą, atkaklumą, veržlumą ir puikų pasirodymą krepšinio turnyre!!!