2019 12 13 – Vykome į senelių namus

Gruodžio 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai ir mokinių taryba dalyvavo gerumo akcijoje “Atverkime širdis” ir vyko į senelių namus Vaišvydavoje “Senelių rojus”. Mokiniai seneliams pagamino Kalėdinių atvirukų, iškepė pyragą, senelius džiugino savo dainomis ir šokiu, sveikino su artėjančiomis šventėmis.

Senelius, kurie negalėjo ateiti pasiklausyti dainų, aplankėme jų kambariuose, pakalbinome, pasiklausėme jaunystės prisiminimų, o su viena dainuoti mėgstančia močiute net kartu padainavome. Matėsi ir jautėsi, kad mūsų apsilankymas seneliams buvo labai malonus, jie nuoširdžiai dėkojo už dėmesį, kai kurie net graudinosi. Ko mums palinkėjo seneliai? Džiaugtis savo jaunyste, sveikata, būti veikliems, nes gyvenimas praeina nepastebimai greitai.

Ačiū visiems mokiniams ir mokytojams, kurie prisidėjo prie šios akcijos įgyvendinimo. Iš mokinių entuziazmo manome, kad tai bus ne paskutinis kartas, kai dalyvaujame panašiose akcijose.