2019 12 06 – Projektas „Puoškime namus Kalėdoms kitaip“

Gruodžio 4 d. mūsų mokyklos I g. klasės mokiniai su klasės vadove dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos suorganizuotame projekte „Puoškime namus Kalėdoms kitaip“. Kolegijos direktorius papasakojo mokiniams apie tai, kokių profesijų galima įgyti, kokia mokymo bazė, kaip studentai leidžia laisvalaikį. Po to buvo trumpa paskaita apie tai, kaip galima Kalėdinius papuošimus pagaminti iš įvairių medžiagų, esančių gamtoje. Kalbėjo ir apie tai, kaip galima panaudoti antrą kartą plastiką, popierių, kartoną. Vėliau, po arbatos gėrimo pertraukėlės, vyko praktinis užsiėmimas. Mokiniai gamino Kalėdines žvaigždes. Šiomis žvaigždėmis mokyklos antro aukšto fojė buvo papuošta stilizuota eglė. O ją pastatė geografijos mokytoja Joana Uzelman.

I g. klasės auklėtoja Leokadija Overlingienė