2019 10 29 – Edukacinė kelionė į Lenkiją

Spalio 25d. mūsų gimnazijos dalis 8, 9 ir 10 klasių mokinių keliavo į edukacinę kelionę į Lenkiją. Ne viską pavyko aplankyti, ką buvome suplanavę, bet dalis plano pavyko. Aplankėme Vilko irštvą. Tai įtvirtintas Hitlerio bunkeris tuometiniuose Rytprūsiuose, iš kurio Antrojo pasaulinio karo metais Hitleris vadovavo Vokietijos ginkluotosioms pajėgoms – Vermachtui. Po to važiavome į Mikolaikų vandens parką. Dalis mokinių pramogavo vandens parke, o dalis ėjo pasivaikščioti po Mikolaikų miestelį, kuris įsikūręs labai gražioje Mozūrijos vaivadijoje ant ežero kranto. Keliavome kartu su Šlienavos pagrindinės mokyklos mokiniais. Tarp kai kurių mokinių užsimezgė draugystė. Tikiuosi, kad kitą kartą kelionė pavyks dar geriau.

Mokytojos J. Uzelman ir L. Overlingienė