2019 10 18 – Integruota geografijos ir rusų kalbos pamoka

Spalio 16 d. mokykloje vyko integruota geografijos ir rusų kalbos pamoka “Pažinkime Rusiją“ 6 klasėje. Pamoką vedė geografijos mokytoja J. Uzelman ir rusų kalbos  mokytoja L. Overlingienė. Mokytoja Joana supažindino su Rusijos geografine padėtimi, geografiniais rekordais. Taip pat papasakojo apie kultūros ir architektūros objektus, kuriuos vertėtų aplankyti nuvykus į Rusiją. Mokytoja Leokadija papasakojo apie rusų kalbą. Pasakodama apie kalbą, ją lygino su žmogaus gyvenimu. Taip pat trumpai papasakojo apie arbatos gėrimo tradicijas Rusijoje. Mokiniai ne tik atliko užduotis raštu, vaišinosi meduoliais, sausučiais, bet ir galėjo rankose palaikyti rusiškas lėles „matrioškas“, medinius indus „chochlomą“, rublius ir kapeikas.