2018 05 02 – Žygis prie Guogų piliakalnio

“Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą – 2018”

Sveikatą stiprinančios mokyklos mini veiklos 25-metį. 1992 m. Europos Tarybos, Europos Bendrijos, Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro bendromis pastangomis pradėtas kurti Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas. Lietuva oficialiai į šį tinklą buvo priimta 1993 m. Šiuo metu Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui priklauso 430 šalies mokyklų iš 57 savivaldybių.

Piliuonos gimnazija – sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo narė, todėl ir mes prisidedame prie minėjimo ir organizavome „Žygį prie Guogų piliakalnio“. Kiekviena klasė subūrė komandą. Kūrėme plakatus sveikos gyvensenos tema ir keliavome iki Guogų piliakalnio, Komandos dalyvavo „Protų mūšyje“ ir gavo papildomų taškų už geltoniausią aprangą, nes geltona simbolizuoja  šviesą, šilumą ir darną. Šiuo žygiu to ir siekėme… fizinės ir emocinės darnos. Ne tik smagiai pajudėjome gryname ore, pamankštinome protus, bet ir pasisėmėme gerų emocijų.

Piliuonos gimnazijos sveikatos stiprinimo koordinacinė grupė