2018 04 09 – Gerosios patirties sklaidos renginys

Šiltą balandžio 4 dieną Piliuonos gimnazijos mokytojai susirinko pasidalinti savo patirtimi. Renginyje dalyvavo gimnazijos direktorė Dalia Vasauskienė. Pranešimus pristatė penki mokytojai: Ingrida Poškienė supažindino su naujovėmis, kurios bus taikomos norintiems stoti į aukštąsias mokyklas, Dovilė Skrockienė pristatė metodą, kurį sėkmingai įgyvendina dirbdama su hiperaktyviais vaikais, Joana Uzelman pasidalijo savo pamąstymais apie greitą gyvenimo tėkmę, Teresė Simanaitienė pristatė savo kūrybinius projektus, Nijolė Žitkauskienė pasidalijo EMA pratybų privalumais ir galimybėmis. Socialinė pedagogė Sandra Sabutytė kalbėjo skaudžia  gyvenimo realijos tema: kaip atpažinti žmogų, kuris galvoja apie savižudybę. Buvo aptartas klausimas ir apie kvalifikacijos tobulinimą. Visi pasidžiaugė šilta renginio atmosfera.

MT pirmininkė