2018 02 26 – Vasario 16 – osios renginiai

Sausio ir vasario mėnesius gimnazijos bendruomenė skyrė pasiruošimui Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimui. 8 ir II G klasių mokiniai dalyvavo projekte „Lietuvos istorijos didžiosios asmenybės“. Jo metu buvo kuriami Lietuvos valstybės istorijai nusipelniusių žmonių aprašai, verčiami į rusų ir anglų kalbas bei eksponuojami Piliuonos gimnazijoje, ambulatorijoje, bibliotekoje ir Taurakiemio seniūnijoje.

Pradinių klasių mokiniai piešė piešinius Lietuvai, vyresni mokiniai rašė laiškus Lietuvai iš kurių buvo parengtos mokinių darbų parodos.

Vasario mėnesį gimnazijoje buvo vykdoma akcija skirta Lietuvos šimtmečiui minėti. Jos metu buvo renkamas Lietuvos istorinis maketas, prie kurio gamybos prisidėjo visa gimnazijos bendruomenė. Jo pristatymas vyks Kovo mėnesį minint valstybės atkūrimo šventę.