2017 12 18 – Antrokai eksperimentuoja

Atrodo dar neseniai džiaugėmės rudens spalvomis ir besišypsančia saulute, o dabar šykštus sniegas ir vis trumpesnės dienos verčia susimąstyti apie nuveiktus darbus, atradimus ir netradicines pamokas. Rudenį paskelbta idėjų mugė jau pradėta įgyvendinti. Visą paketą eksperimentų, bandymų paruošė klasės tėvų komiteto pirmininkė Kristina Slavinskienė. Pirmasis veiklos etapas apie žmogų, jo pojūčius ir organų darbą. Darbščioji mama pristatė eksperimentus kuomet vaikai nustatinėjo skonį, tikrino plaučių tūrį, bandė pavaizduoti širdies perpumpuojamą  kraują. Įdomu buvo stebėti kas atsitinka su kalciu veikiamu rūgštimi  ( kas atsitinka su mūsų dantukais, jei nuolat veikia rūgštis). Du mokiniai patys atsinešė ir gamino sniegą. Tikru išūkiu  tapo   buvo užuosti įvairius kvapus nematant produkto, ar nustatyti iš ko pagamintas daiktas tik jį apčiuopiant. Visiems patiko ir buvo smagu. Ir tai dar tik didelio darbo pradžia.