2017 12 15 – Kalėdų eglutės įžiebimas Viršužiglio darželyje

Gruodžio 14 d. Viršužiglio darželio vaikai į darželį atvyko pasipuošę raudonomis nykštukų kepurėlėmis, kurios buvo tos dienos simbolis.

Po sočių pusryčių pas vaikučius atkeliavo mėlynas autobusiukas, kuris pakvietė keliauti vingiuotais, įdomiais keliais pas eglutę. O eglutė vaikams turėjo didelę užduotį – surasti jos papuošimus ir žaisliukus. Išklausę užuominų vaikai vaikai įnirtingai ieškojo dingusių žaisliukų, o suradę ėmėsi didžiausio ir smagiausio darbo – puošti eglutę. Eglutė taip pat buvo papuošta ir pačių vaikučių ir tėvelių pagamintais žaisliukais iš vilnos, siūlų bei dekoruotų kankorėžių. O auklėtojos ir auklytės puošė žaisliukais likusią eglės dalį link viršaus.

Pailsėję, po pietų miego vaikai susirinko prie eglutės, kad galėtų ją įžiebti. Suskaičiavę nuo 10-ies iki vieneto vaikai pamatė kaip nušvito eglutės lemputės. Vaikai be galo džiaugėsi eglute, grožėjosi jos šviečiančiomis ir mirksinčiomis lemputėmis.

Auklėtojos