2017 10 09 – Pasaulinės gyvūnų dienos paminėjimas Viršužiglio ikimokykliniame skyriuje

Spalio 4d. „Nykštukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikučiai susirinkę į Ryto ratus savo grupėse kalbėjo apie gyvūnus, kad juos reikia saugoti, globoti ir mylėti. Taip pat kiekvienas vaikas papasakojo apie savo namuose auginamus gyvūnėlius – jų vardus, kaip jie atrodo. Vėliau vaikučiai kibo į darbus bandydami savo augintinius perteikti ant popieriaus lapo iš figūrų. Su didžiausiu džiaugsmu ir noru karpė ir klijavo figūras ir visa tai tapo panašu į vaikų mylimus augintinius su vardais. Paskui abiejų grupių vaikučių darbeliai buvo iškabinti, kad tėveliai galėtų pasidžiaugti neįprastais vaikučių augintinių paveikslėliais.

Auklėtojos