2017 05 24 -Atvira integruota tikybos- pasaulio pažinimo žalioji pamoka

2017-05-22 vyko atvira integruota tikybos- pasaulio pažinimo žalioji pamoka be sienų ir pratybų sąsiuvinių. Įžangoje visi drauge giedojome Švenčiausios Trejybės pagarbinimo giesmę su judesiukais. Buvo nagrinėjama Švento Rašto istorija ir paaiškinta Sekminių prasmė, aptartos  sąvokos: „Bažnyčia”, Švenčiausia Trejybė” .Mokinukai prisiminė, kaip praėjusią tikybos pamoką kūrė plenerus Švč. Mergelei Marijai iš gamtinių medžiagų, per muzikos pamokas mokėsi dainelių skirtų mamytėms ir tėveliams. Netradicinėje aplinkoje, stebėdami žydinčius augalus, derino spalvas ir kūrė atvirukus tėčiams, sodino gėlytes, kurias patys prižiūrės ir paskutinę mokslo metų dieną, parnešę namo, padovanos tėveliams Tėvo dienos proga.

Kai rūkas vingiuoja per pievas

Lyg šiltas garuojantis pienas,

Geltonos pavasario pienės

Pakvimpa tarytum medus.

Prisėsk, Tėveli prie kelio,

Tau šypsosi pienių pūkelis

Toks lengvas, lyg pienės pūkelis

Ir tu parymok, atsidusk.

Jau gražios prasideda dienos,

Jau juokiasi paukštis kiekvienas

Ir kvepia pavasarį pienės –

Tik pienas, jų pienas kartus.

Dalia Bajarūnienė