2017 05 05 – Kauno r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų darbų „VELYKINĖ ATVIRUTĖ“ parodos – konkurso laimėtojai

Parodoje – konkurse, kuris vyko Kauno r. Piliuonos gimnazijos Viršužiglio ikimokykliniame skyriuje, dalyvavo vaikai su pedagogais iš įvairių rajono ugdymo įstaigų. Buvo eksponuojamos 49 atvirutės.

Išrinkti laimėtojai kiekvienoje amžiaus grupėje:

I grupė – ankstyvojo amžiaus vaikai

I vieta: Selina Petina (2m.). Neveronių lopšelis-darželis. Auklėtoja Karolina Sebekinaitė.

II vieta: Matas Jucius (2m. 10 mėn.). Eigirgalos lopšelis-darželis. Auklėtoja Audronė Cibulskytė.

III vieta: Melita Kačenauskaitė. Vilkijos lopšelis-darželis „Daigelis“. Auklėtoja Marytė Jarienė.

II grupė – ikimokyklinio amžiaus vaikai

I vieta: Luknė Švarplytė (4,5m.). Neveronių lopšelis-darželis. Auklėtoja Zita Tamelienė.

II vieta: Benas Kazlauskas (4m.). Piliuonos gimnazijos Viršužiglio ikimokyklinis skyrius. Auklėtoja Ernesta Murauskienė.

III vieta: Augustinas Šaltys (5m.). Čekiškės darželis. Auklėtoja Janina Langvinienė.

III grupė – priešmokyklinio amžiaus vaikai

I vieta: Vėjūna Sakalauskaitė (6m.). Neveronių lopšelis-darželis. Auklėtoja Rita Dainelienė.

II vieta: Kajus Navickas (7m.). Girionių darželis. Auklėtoja Jūratė Sutkuvienė.

III vieta: Vanesa Astrauskaitė (7m.). Čekiškės P. Dovydaičio gimnazija. Auklėtojos Daiva Aleknienė, Daiva Salemonienė.

VĖJŪNA SAKALAUSKAITĖ-6m.
VANESA ASTRAUSKAITĖ-7m