2017 03 20 – Kovo 20- 24 vyksta tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė

Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitės metu paminėta vandens diena. I-IV gimnazijos klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie vandens reikšmę, kurią skaitė Kauno Miškų ir aplinkos kolegijos   profesijos mokytojas – ekspertas Dr. Vytautas Bareika

Kovo 24 d.  III gimnazijos klasės mokiniai su mokytojomis R.Gudaitiene ir L. Sutkevičiene , padedant gimnazijos darbuotojams, iškėlė inkilus zylutėms.

Kovo 20-24 dienomis mūsų gimnazijoje vyko renginiai skirti  Pasaulinei  Žemės dienai paminėti.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo seniūnijos organizuotame Žemės dienos minėjime. Mokiniai piešė plakatus, žiūrėjo filmus, klausė paskaitas, gamino ir kėlė inkilus. Gimnazijos antro aukšto koridoriuje buvo įrengta gamtos mokslų ekspozicija kurioje pateikė įdomiausius faktus apie žemę.

Inkilus pagamino

7 kl. mokiniai : Dovidas Skorckis, Airidas Paškevičius ,Evelina Eizaitytė.

5 kl. mokiniai: Elinga Razlovaitė, Kamilė Kupčiūnaitė .

6 kl. mokiniai : Ernestas Kupčiūnas ,Kasparas Rekus.