2017 03 20 – Dalyvavome konkurse Mykolo Romerio universitete

Kovo 17 d. Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, vyko respublikinio projekto „Moksleivių žinojimo apie Europos Parlamento veiklą skatinimas“ baigiamasis žinių konkursas. Jame dalyvavo mokinių komandos iš 20 Lietuvos mokyklų. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė III G klasės mokiniai: Karolis Bingelis, Skirmantas Rimkus, Kamilė Sinkevičiūtė, Erika, Čikotaitė ir II G klasės mokinės: Gabija Mudričenko, Monika, Juknevičiūtė, Diana Kizaitė. Renginio metu mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti ir pagilinti savo turimas žinias apie Europos Parlamentą bei smagiai praleisti laiką. Nors iki prizinių vietų mūsų gimnazijos komandai pritrūko keleto taškų, džiaugiamės savo mokiniais gerai pasirodžius respublikiniame projekte. Nuoširdžiai sveikiname projekto laimėtojus Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinę gimnaziją.

Projekto koordinatorė

Istorijos mokytoja