2017 02 17 – Šventinis „Vasario 16 – osios rytmetis“ Viršužiglio darželyje

Kauno r. Piliuonos gimnazijos ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai šventė Vasario 16-ąją. Kaip ir dera visuose svarbiuose renginiuose, rimti ir susikaupę, mažieji šventę pradėjo klausydamiesi LIETUVOS HIMNO.  Aptarėme visus Lietuvos valstybingumo simbolius, žiūrėjome filmą „Neregėta Lietuva“,  atsakėme į klausimą, kas yra Lietuva: tai miškai ir paukščiai, žmonės ir namai, gėlės, upės, jūra, Gedimino pilis, tai tu ir aš, tai mūsų GIMTINĖ LIETUVA… Skaitėme eilėraštį, iškėlę savo darytas vėliavėles, vaikučiai jomis mojavo ir  deklamavo žodelius: „Geltona spalva – tai saulė, žalia – tai laukų spalva, raudona – tai mūsų kraujas, kartu jos – tai Lietuva.“ Draugiškai dainavome daineles „Mūsų šalelė“, „Šviečia saulytė“,“Aš turiu širdutę“. Vaikučiai gavo užduotį: surasti didžiojoje dėlionėje vėliavos spalvas ir jas sudėlioti. Darželinukai noriai atliko užduotis ir džiaugėsi šventės akimirkomis.