2017 01 19 – IŠVYKA Į AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĘ KAUNO ŽALGIRIO ARENOJE

2017 m. sausio 18 d. Kauno Žalgirio arenoje vykusioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“dalyvavo mūsų gimnazijos III gimn. klasės moksleiviai kartu su mokytoja Ž.Pocevičiene. Po  vienu stogu susirinkusios 36 šalies aukštosios mokyklos pristatė studijų programas, savo studijų specifiką ir naujoves, išskirtinumus.

Mugę sudarė ne tik išradingi ir patrauklūs stendai, kuriuose aukštųjų mokyklų atstovai kvietė susipažinti su vykdomomis studijų programomis, dalino informacinę medžiagą ir konsultavo būsimus studentus. Aukštosios mokyklos taip pat pristatė ir savo inovacijas, išradimus, o arenos amfiteatre vyko renginiai, diskusijos.

Moksleiviai buvo supažindinti su naujovėmis, priėmimo sąlygomis, siūlomomis studijų programomis, dėstomais dalykais, praktikos ir karjeros galimybėmis baigus studijas. Studentai  papasakojo apie studentišką visuomeninę veiklą, laisvalaikį, studijas, galimybes išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienio partnerių universitetuose.

AMMUGE17 (1) AMMUGE17 (2) AMMUGE17 (3) AMMUGE17 (4) AMMUGE17 (5)