2016 11 08 – Viktorina“ Mokausi būti vairuotoju“

Jau antri metai Kauno r.Piliuonos gimnazijos mokiniai dalyvauja viktorinoje ‘‘Mokausi būti vairuotoju“.Viktorinoje savo jėgas bandė  I-IV gim. klasių mokiniai. Viktorinos organizatoriai ir vykdytojai: Kauno miesto žmogaus saugos mokytojų metodinis būrelis, vairavimo mokykla  ARV-auto, radijo stotis „Tau“. Viktorinos socialiniai partneriai: Kauno apskrities VPK kelių policijos valdyba, Kauno apskrities VPK, Kauno miesto bendruomenės policija, Kauno raj. Bendruomenės policija. Panemunės policijos komisariatas, Šančių – Panemunės policijos nuovada, Lietuvos Automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos, Eismo saugumo skyrius, Continental Opony Polska Sp. z o.o., spaustuvė UAB „Diremta“.Tikslas – ruošti būsimuosius vairuotojus. Viktorinoje dalyvauja Kauno miesto ir rajono mokyklų mokiniai, kuriems yra 16 metų, bet nėra išlaikę galiojančio teorijos egzamino VĮ Regitra . Užduotis ruošia ir viktoriną veda  ARV-auto mokyklos darbuotojai.Sėkmės dalyviams.

dsc_0003 dsc_1350 dsc_0004 dsc_0012