2016 10 06 – Projektas „Mokiniai renka seimą”

2016 m. rugsėjo 30 d. KTU „Santakos“ slėnyje I ir II gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo socialiniame edukaciniame projekte „Mokiniai renka seimą“. Projekto tikslas – skatinti aktyvų jaunimo dalyvavimą šalies pilietiniame gyvenime, gilinti mokinių žinias ir domėjimąsi politiniais procesais bei viešuoju valdymu. Projekto metu buvo organizuojami debatai, kuriuose dalyvavo Darbo partijos atstovas – A. Paulauskas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas – E. Gentvilas, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas – A. Butkevičius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas – A. Veryga, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas G. Lansbergis. Politikai diskutavo jaunimui aktualiomis temomis apie švietimo politiką, aukštąjį mokslą, jaunimo politiką. Debatų metu mokiniai turėjo galimybę partijų atstovams užduoti klausimus ir pasidalyti savo mintimis.

debatai1 debatai2